Post- och besöksadress

Lilla Parkskolan i Södertälje
Parkgatan 1
151 32 Södertälje

Skolledning

Roland Andersson : Rektor

Roland Andersson

Rektor

073-522 74 20, 08-400 289 20 roland.andersson@lillaparkskolan.se
Eliza Afram : Administratör

Eliza Afram

Administratör

073-522 74 77, 08-400 289 77 eliza.afram@lillaparkskolan.se

Personal

Sofi Wernström : Mentor 2-3

Sofi Wernström

Mentor 2-3

08-400 289 78 sofi.wernstrom@lillaparkskolan.se
Kefaa Duna : Lärare matematik årskurs 4/5/6

Kefaa Duna

Lärare matematik årskurs 4/5/6

08-400 289 78 kefaa.duna@lillaparkskolan.se
Ferit Rhawi : Lärare årskurs 4/5/6

Ferit Rhawi

Lärare årskurs 4/5/6

08-400 289 78 ferit.rhawi@lillaparkskolan.se
Diana Minasson : Mentor F-1

Diana Minasson

Mentor F-1

08-400 289 74 diana.minasson@lillaparkskolan.se
Georgett Aho : ML Arabiska

Georgett Aho

ML Arabiska

08-400 289 78 georgett.aho@lillaparkskolan.se
Ibtessam Amno : Fritidshem

Ibtessam Amno

Fritidshem

08-400 289 74 ibtessam.amno@lillaparkskolan.se
Zerva Zeito : ML Assyriska/Syrianska

Zerva Zeito

ML Assyriska/Syrianska

08-400 289 78 zerva.zeito@lillaparkskolan.se
Romel Malki : Fritidshem/Lärare idrott

Romel Malki

Fritidshem/Lärare idrott

08-400 289 74 romel.malki@lillaparkskolan.se

Elevhälsa

Margareta Twarda : Skolläkare

Margareta Twarda

Skolläkare

John Kaneko : Skolpsykolog

John Kaneko

Skolpsykolog

Kontaktas genom rektorn
Shahed Raman : Skolsköterska

Shahed Raman

Skolsköterska

Monica R : Specialpedagog

Monica R

Specialpedagog