Post- och besöksadress

Lilla Parkskolan i Södertälje
Parkgatan 1
151 32 Södertälje

Skolledning

Malin Wincrantz : Rektor

Malin Wincrantz

Rektor

073-522 74 28, 08-400 289 28 malin.wincrantz@lillaparkskolan.se
Eliza Afram : Administratör

Eliza Afram

Administratör

073-522 74 76, 08-400 289 76 eliza.afram@lillaparkskolan.se

 

Personal

Diana Minasson : Mentor förskoleklass

Diana Minasson

Mentor förskoleklass

diana.minasson@lillaparkskolan.se
Kefaa Duna : Lärare Matematik - Mentor åk 1-2

Kefaa Duna

Lärare Matematik - Mentor åk 1-2

kefaa.duna@lillaparkskolan.se
Rima Bayyad : Lärare Svenska - Mentor åk 3-4

Rima Bayyad

Lärare Svenska - Mentor åk 3-4

rima.bayyad@lillaparkskolan.se
Benny Asmar : Lärare Idrott/Engelska - Mentor åk 5-6

Benny Asmar

Lärare Idrott/Engelska - Mentor åk 5-6

benny.asmar@lillaparkskolan.se
Ferit Rhawi : Lärare SO - Mentor åk 7-9

Ferit Rhawi

Lärare SO - Mentor åk 7-9

ferit.rhawi@lillaparkskolan.se
Aquiles Chaves Huaranga : Lärare Moderna språk

Aquiles Chaves Huaranga

Lärare Moderna språk

aquiles.chaves.huaranga@lillaparkskolan.se
Wivian Sällström : Lärare Textilslöjd

Wivian Sällström

Lärare Textilslöjd

wivian.sallstrom@lillaparkskolan.se
Asil Najar : Lärare NO/Teknik

Asil Najar

Lärare NO/Teknik

asil.najar@lillaparkskolan.se
Alexander Tuupanen : Resurs

Alexander Tuupanen

Resurs

alexander.tuupanen@lillaparkskolan.se
Rebecca Akan : Fritidshem och resurs

Rebecca Akan

Fritidshem och resurs

rebecca.akan@lillaparkskolan.se
Ibtessam Amno : Fritidshem

Ibtessam Amno

Fritidshem

ibtessam.amno@lillaparkskolan.se
Sharbel Durmaz : Fritidshem

Sharbel Durmaz

Fritidshem

sharbel.durmaz@lillaparkskolan.se

 

Elevhälsa

Margareta Twarda : Skolläkare

Margareta Twarda

Skolläkare

Manna Hagos : Skolsköterska

Manna Hagos

Skolsköterska

John Kaneko : Skolpsykolog

John Kaneko

Skolpsykolog

Monika Ramnesäter : Specialpedagog

Monika Ramnesäter

Specialpedagog

monika.ramnesater@lillaparkskolan.se